Odkryj nową zawodową

rzeczywistość,

w której język angielski

staje się narzędziem,

a nie komunikacyjną

barierą!

Z nami znajdziesz wspólny język ze światem biznesu!

U

Zaczniemy od weryfikacji tego, czego naprawdę potrzebujesz Ty i Twój zespół, by skutecznie, zrozumiale i sprawnie komunikować się w języku angielskim. Już na początku jasno określimy Wasze cele!

Nasze sesje odbywają się online, wedle elastycznie zarządzanego kalendarza, na który Ty i Twój zespół zawsze macie wpływ. Dzięki temu optymalizujemy poświęcony czas i maksymalizujemy efekty!

Kładziemy ogromny nacisk na swobodę konwersacji i mądre planowanie zakresu pracy. Chcemy, by zdobyta przez Ciebie i Twój zespół wiedza była natychmiast wdrażalna i w pełni praktyczna!

Odkryj pełen zakres naszych możliwości!

Dla kogo jest nasz program zarządzania językiem angielskim?

Jeśli jesteś…

właścicielem firmy, która planuje rozwój na międzynarodowych rynkach lub już na nich operuje:

pomożemy Ci przygotować się językowo do wszystkich kluczowych spotkań, prezentacji i rozmów, a także wesprzemy Ciebie lub Twój zespół w nabyciu komunikacyjnych kompetencji na poziomie, który pozwoli na swobodne rozmowy, negocjacje i kontakty z zagranicznymi partnerami. 

Jeśli zarządzasz…

projektami i zespołami, dla których skuteczna komunikacja w języku angielskim jest kluczowa:

dopasujemy Managera Języka do Twojej branży i potrzeb tak, by każda sesja online była użyteczna i bogata w przydatne słownictwo oraz by odpowiadała poziomem środowisku, w którym pracuje Twój zespół. Plan pracy dostosujemy do Twojego projektowego harmonogramu, by jak najszybciej osiągnąć określone wcześniej cele!

Jeśli chcesz…

w biznesowo użyteczny i atrakcyjny sposób nagrodzić i motywować swoich pracowników:

grupowe i indywidualne spotkania z Managerami Języka są najlepszym benefitem, w który zainwestujesz! Zaopiekujemy się Twoimi pracownikami w sposób, który nie tylko da im poczucie rozwoju, ale jednocześnie realnie podniesie ich kompetencje, kwalifikacje oraz pozytywnie wpłynie na relacje międzyludzkie!

Dlaczego warto? Oni Ci powiedzą:

Michał Górski – CEO Schwitzke Górski

Współpraca z panem Łukaszem i firmą Businessy zaczęła się w Schwitzke Górski zajęciami języka angielskiego, które dedykowane były zespołowi architektów i project managerów. Ze spotkań online i szlifowania zasobów językowych skorzystało aż 26 osób, a efekty tej wspólnej pracy widoczne są na każdym kroku, szczególnie podczas realizacji międzynarodowych projektów. Moi pracownicy nabrali zdecydowanej pewności siebie w kontaktach z klientami z zagranicy, swobodnie zarządzają zleceniami i komunikują się z ekspertami branży. To, co także istotne, to fakt, że firma skoordynowała również finansowanie kursów z Bazy Usług Rozwojowych i wsparła nas we wszelkich formalnościach niezbędnych do pozyskania zewnętrznego finansowania. Działamy wspólnie dalej, obecnie wspinając się już po kolejnych poziomach językowego zaawansowania.

Marcin Wysocki – Prezes Polplast Polska

Kurs angielskiego miał być  formą docenienia naszych pracowników ale także inwestycją w potencjał rozwojowy kadry. Firma Businessy zajmowała się i nadal zajmuje pracownikami na każdym szczeblu zawodowym, od tych biurowych, przez obsługę klienta, aż po kadrę zarządzającą. To, co dla mnie z perspektywy właściciela ważne, to użytkowe podejście do nauki języka. Wiedza, którą zdobywają pracownicy, jest wykorzystywana i wdrażana, a ich językowa baza poszerzyła się w słyszalny sposób. Polecam zarządzanie językiem angielskim przez Businessy nie tylko w formie dodatkowej gratyfikacji, ale jako stały szkoleniowy element podnoszenia kwalifikacji firmy.

Józef Tomal – Starosta Myślenicki

Działania mające na celu poprawienie znajomości języka angielskiego przez pracowników Starostwa Powiatowego w Myślenicach były podejmowane, aby podnieść poziom jakości komunikacji z europejskimi regionami, z którymi Powiat Myślenicki współpracuje w ramach partnerstwa międzynarodowego. Szkolenia prowadzone przez Pana Łukasza Sudykę zostały przeprowadzone po dokonaniu indywidualnego audytu i oceny znajomości języka przez poszczególnych uczestników, co pozwoliło na optymalne rozwijanie ich kompetencji językowych. Pan Łukasz Sudyka dał się poznać jako doświadczony nauczyciel, posiadający dużą wiedzę językową oraz umiejący odczytać indywidualne potrzeby uczestników kursu. Profesjonalne podejście pana Łukasza Sudyki oraz nowoczesne metody nauczania pomogły zrealizować nasze założenia w najkrótszym możliwym czasie.

Joanna Panuś – Shareholder at EDO / Epstryk / Elhurt

To, czego nie byłam w stanie nauczyć się przez wszystkie lata mojej edukacji w publicznych i prywatnych szkołach, udało się nadrobić po dwóch latach prawie codziennej pracy z Łukaszem Sudyką, który był moim lektorem i niezwykłym wsparciem merytorycznym w mojej codziennej pracy. Poza przełamaniem mojej bariery językowej, nauczyłam się wielu przydatnych narzędzi do pracy zdalnej z moim zespołem. Te dwa lata wspólnych zajęć to największy rozwój w mojej karierze. Dziś piszę o tym siedząc w samolocie wracając z służbowego wyjazdu. Właśnie spedzialam w Chinach ostatnie dwa tygodnie odwiedzając naszych partnerów. Spotykam ludzi, którzy jeszcze 3 lata temu byli kompletnie poza moim zasięgiem. Język był dla mnie swoistą trampoliną.

Kontakt

Napisz maila na:

hello@businessy.pl

lub zostaw swoje dane kontaktowe,

a my odezwiemy się, by stworzyć dla Ciebie elastyczną i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę!

9 + 8 =