O nas

Założycielem marki Businessy jest Łukasz Sudyka, od ponad 15 lat związany ściśle z zarządzaniem umiejętnościami posługiwania się językiem angielskim, ale także z szeroko pojętą edukacją i biznesem. Businessy istnieje od 2016 roku i powstało zupełnie ‘na odwrót’, bo z potrzeby obsługi bardzo dużego klienta korporacyjnego. Zaczęliśmy więc od razu na pełnych obrotach, od wzięcia pod swoje skrzydła prawie 100 pracowników i… zrobiliśmy to na tyle dobrze, że nasza współpraca trwa nadal! To, co się zmieniło to stosowane przez nas narzędzia i podejście.

Obecnie wszystkie zajęcia odbywają się online, a nasza unikatowa metodologia ich prowadzenia została przez te lata dopracowana w każdym szczególe tak, by było komfortowo, interesująco i przede wszystkim efektywnie! Do dyspozycji klientów oddajemy managerów języka, często już na starcie rozumiejących branżę, w której działa klient, co tylko ułatwia budowanie relacji i pracę nad pozyskiwaną wiedzą.

Po drodze, podczas współpracy z firmami Elhurt i Sneakerstudio, zbierając feedback z rynku zrozumieliśmy, że na wypełnienie czeka ogromna nisza, w której aktywni zawodowo ludzie poszukują rozwoju i spersonalizowanego podejścia do uczenia się języka angielskiego, używanego jak żaden inny do poszerzania międzynarodowych biznesowych horyzontów. Wypracowaliśmy wtedy bardzo jasno określoną misję: wesprzeć ludzi z wielu branż, najczęściej na wysokich stanowiskach, w walce o lepsze biznesowe jutro. Przez kolejne lata wieść o naszych metodach zarządzania językową wiedzą niosła się w świat, a wraz z nią rósł zasięg naszych działań i eksperckość naszej metody. Dziś, z rozbudowaną kadrą managerów języka jesteśmy gotowi na więcej i z nieukrywanym entuzjazmem podejmujemy się zadania rewolucji podejścia do nauki języka angielskiego.

Zatrudnieni przez nas managerowie języka to ludzie, którzy łączą pasję lingiwstyczną z szeroką wiedzą z wielu branż. To, co nas wyróżnia to personalizowany podczas procesu dignozy potrzeb dobór managera języka do klienta – robimy to w sposób, który pozwala na dopasowanie pod kątem nie tylko oczekiwanych efektów, ale także cech charakteru obu stron i branży, w której na co dzień obraca się klient. To nasza unikatowa metodologia! Przykładamy do tego ogromną uwagę, bo zależy nam na tym, by każdy klient czuł się komfortowo w procesie doskonalenia swoich językowych umiejętności. Chcemy, by spotkania w ramach współpracy z Businessy były nie tylko efektywne, a także po prostu, po ludzku, przyjemne! 

Poza Łukaszem Sudyką, założycielem marki, który nadal czynnie szkoli i spotyka się z klientami,

do naszego dynamicznego zespołu należą:

Konstancja

Maja

Natalia

Marcin

Jakub

Seraj

Kyle

Piotr

Daniel

Daniel